Dermatologia laserowa

Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera E Light z technologią SHR.

Lasery E-light bazują na technologii impulsów emitowanych co około 2 300 milisekund, zużywających ogromną ilość energii (12-120 J/cm2), dostaje się do mieszków włosowych tylko przez melaninę (światło lasera uderza w melaninę zawartą we włosie, tam zmienia się w energię termiczną i dociera do komórek odpowiedzialnych a wzrost włosa), gdzie powstaje ciepło 65-72°.

Przez zawartą w skórze melaninę a we krwi hemoglobinę skóra i krwinki czerwone mają podobny współczynnik pochłaniania energii jak melanina zawarta we włosach i dlatego też wchłaniają wysoki poziom energii produkowanej przez lasery IPL i E-light.

Technologia SHR, tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (40 – 50%), a połączenie technologii In Motion, delikatnie rozgrzewa skórę (maksymalnie do 45 stopni Celsjusza ) pomagając wniknąć energii do mieszków włosowych, które wywołują wzrost włosów.

System łączy technologię laserową i korzyści wynikające z zastosowania metody pulsującego światła.

SHR w połączeniu z systemem „In Motion” stanowi przełom w trwałej depilacji. Leczenie jest bardziej przyjemne niż w przypadku konwencjonalnych systemów, a skóra jest lepiej chroniona.

Technologia SHR tylko częściowo wykorzystuje ścieżkę melaniny (40-50%), a połączenie technologii In Motion, poprzez delikatne podgrzewanie skóry pomaga wniknąć do mieszków włosowych, które wywołują wzrost włosów.

W związku z tym, za pomocą lasera SHR energia jest przekazywana przez tkanki wiele razy ( około 10 razy na sekundę ) w ciągłym ruchu, przy niskim zużyciu energii, ale z dużą częstotliwością (do 3Hz, czyli 3 razy na sekundę) zamiast tradycyjnego , jednego, wysokoenergetycznego impulsu. W ten sposób melanina we włosach, jak również tkanka komórki macierzystej jest podgrzewana z niskim zużyciem energii, w wolnym tempie i przez dłuższy okres czasu w komfortowej temperaturze ok. 45° Celsjusza.


Urządzenie stosujemy w następujących zabiegach:

1. Usuwanie owłosienia (epilacja)
2. Odmładzanie skóry
3. Usuwanie trądziku
4. Terapia na naczynka
5. Terapia na przebarwienia.

Wszystkie zabiegi wykonywane są mobilnie na życzenie klienta.

Zapraszam na bezpłatną konsultację

Comments are closed